טאבון במבצע

רכשתם טאבון ואתם לא בטוחים איך להפעיל אותו? אתם חושבים שטאבון בחצר הוא רעיון מצויין? מחפשים טאבון במבצע? קיימים מספר היבטים עליהם יש לתת את הדעת בזמן שאתם מתעניינים בקניית טאבון.

עזרה בהתחלה

לעיתים קרובות בהפעלה הראשונית אנו זקוקים לייעוץ, הכוונה ולפעמים גם הדגמה. כמה פעמים הייתם צריכים להכין משהו כמה פעמים לפני שהוא יצא טוב? כמה פעמים הפעם הראשונה בה ניסיתם לעשות משהו לא צלחה? קחו לדוגמא ילד שלומד לרכב על אופיים, בפעמים הראשונות הוא תמיד יפול. ניסיתם פעם לאפות לחם? נכון שלקח לכם כמה נסיונות עד שהוא יצא כמו שרציתם?! כך הדבר נכון גם בטיפול והפעלה של טאבון.

?מה אפשר לאפות בטאבון

אם מצאתם טאבון במבצע או מנגל גז במבצע, דעו שהוא שימושי מאוד עבור סוגים רבים של מאפים. ביניהם אפשר למשל להכין פיצה בטאבון, לחמים שונים בטאבון ועוד. אפשר למשל להכין לחם מקמח מלא, לחם עם גרעינים, לחם מרווה, לחם זיתים ואנשובי, לחם שום, לחם עגבניות מיובשות, לחם עם גבינות, לחם מקמח שיפון, לחמניות מתוקות עם דבש, לחמניות פיצה, לחמניות סוכר וגם לחמניות שומשום. בנוסף, אפשר להכין פוקצות, פיצות שונות עם תוספות מגוונות וגם פיתות. המגוון הוא כה רחב עד כדי כך שהוא כמעט ורק תלוי ביצירתיות שלכם.

זמן האפייה

אמנם קיים מגוון רחב של המאפים אותם ניתן להכין בטאבון, צריך עדיין לדעת כיצד לתפעל את הטאבון ולדעת מהו זמן האפיה הדרוש לכל מאפה וכן מהי הטמפרטורה הרצויה ואופן פיזור החום האידיאלי. כאשר אתם קונים טאבון במבצע נסו לקבל מידע אודות כללי האפיה של אותו הטאבון אותו בחרתם. פיצה למשל זקוקה לחום גבוה המתרכז בתחתית הטאבון. לחמים לעומת זאת, דורשים טמפרטורה נמוכה יותר המפוזרת באופן אחיד בכל הטאבון וכן לזמן אפיה ארוך יותר.

אינכם רוצים להגיע למצב של לחם שרוף בחוץ ועוד לא מוכן מבפנים. לפעמים למרות שיודעים מהי הדרך הנכונה לפעול, חייבים להתנסות באפיה בטאבון לפני שמצליחים להגיע לאפיית לחם מושלמת. אל ייאוש, נסו ונסו ובסוף תצליחו.

Leave Comments

RELATED ARTICLE

גריל אבן
גריל אבן
מגוון גרילי גחלים באתר

"" was added to wishlist