מנגל ארגנטינאי

ארגנטינאים יודעים לעשות הרבה דברים, וחלק מהם כבר אימצנו גם אנחנו הישראלים. אלא שחוץ מטלנובלות רומנטיות ומרגשות הם יודעים לעשות משהו אחד טוב הרבה יותר – בשר. שיטת הצלייה האיטית שלהם, בחום נמוך יחסית, היא שמעניקה לבשר טעם ייחודי ועשיר והופכת את חוויית האכילה למשהו בלתי רגיל.

אין זה מפתיע שאנחנו בוחרים לאכול אסדו ושאר פינוקים ארגנטינאים, מתוך כבוד עצום למטבח הזה, ולכן אין זה גם מפתיע שרבים בוחרים באפשרות של גריל ארגנטינאי בנוי לגינה שלהם.

מנגל ארגנטינאי יתאים במיוחד למי שיש לו גינה גדולה או מרפסת רחבת ידיים שבה אפשר להציב גריל ארגנטינאי בנוי מאבנים ייחודיות, כך שמעבר ליכולת שלנו לארח חברים ומשפחה ביד רחבה ובהמון טעם, אנחנו יכולים גם ליהנות מעיצוב מרהיב וייחודי לגינה.

גריל ארגנטינאי – נוח לתפעול ולבישול

אחד היתרונות המרכזיים שיש לגריל ארגנטינאי בנוי הוא יתרון הנוחות והפשטות, ואכן מדובר בגריל שכיף ונוח לצלות בו בשר, כמו גם דגים וירקות למי שהבשר פחות קורץ לו. שיטת הצלייה הישראלית המקובלת היא על מנגל פחמים, ואין ספק שיש לו יתרונות משלו אבל גם כמה חסרונות כמו עשן, ריח ולכלוך, בעיות שאפשר לצמצם בקלות על ידי רכישת מנגל ארגנטינאי בנוי לגינה.

הארובה מעל שטח הצלייה שואבת את העשן ומרחיקה אותו מהמנגליסט ומהסועדים, וגם קולט העשן מוסיף שכבת הגנה נוספת. גם בעיות הניקיון נפתרות בזכות מגירה מיוחדת שבה מתאספות שאריות האפר מהפחמים, כמו גם נוכחותו של כלי אשר אוסף שומן שנפלט מהרשת עצמה. בבירור מדובר בשיטת צליה נוחה מאוד, כך שאפשר להכין בשר בכיף גדול.

אם אתם מחפשים גריל חדש לגינה בוודאי נתקלתם באפשרויות רבות (גז או חשמל למשל) וגם בשלל עיצובים. גריל ארגנטינאי בנוי בהחלט נחשב לאחת החלופות האידאליות, שכן הוא משלב באופן מושלם בין עיצוב מרשים לבין פונקציונאליות רבה. במידה רבה אפשר להגיד שמנגל ארגנטינאי בנוי מציע את היתרונות של גריל הפחמים הקלאסי תוך התמודדות יפה עם לא מעט מהחסרונות שלו, ועל הדרך אתם יכולים להכין לעצמכם ארוחות שחיתות מפנקות במיוחד, ועשירות בטעמים.

ברמת העיצוב אין ספק שגריל עם אבן טרקוטה ויציקת בטון הוא יפהפה ומעניק לגינה כולה מראה אירופאי קסום. מה עוד צריך?

 

מנגל ארגנטינאי – פתרון האידאלי

זכרו שאין פתרון אחד אידאלי לגינה שלכם או לצרכי הצלייה שלכם. יש מי שמחפש פתרון פשוט ונוח, שיהיה זול ויאפשר התעסקות מינימלית טרם הנחת הבשר על הרשת. אין ספק שגריל גז או חשמלי יתאים למי שאלה הם צרכיו, בוודאי אם גם תדירות הבישול נמוכה יחסית.

מי שמארח לעיתים קרובות יצטרך גריל גז רחב או גריל ארגנטינאי בנוי, להם שטח צלייה רחב יותר וגם התחזוקה והניקיון הם הרבה יותר פשוטים. נסו להגדיר לעצמכם מה באמת מתאים לכם באופן אישי, כמה תשתמשו בגריל וגם מה הגודל של הגינה שלכם.

עם הפרטים האלה תוכלו לקבל החלטה הרבה יותר מושכלת והרבה יותר נכונה, שממנה תוכלו ליהנות לאורך זמן. עם עיצוב כל כך מיוחד ועם יכולות צליה כה מופלאות, נדמה שלגריל ארגנטינאי בנוי יש בהחלט את היתרונות שלו.

Leave Comments

RELATED ARTICLE

גריל אבן
גריל אבן
מגוון גרילי גחלים באתר

"" was added to wishlist