מנגל גז במבצע

כל אחד בישראל יסכים על האמירה הבאה: אחת האהבות המשותפות כמעט לכל ישראלי היא המנגל. בימי שבת, חגים, חופשות וטיולים מרבים לצלות בשר על מנגל. החג המזוהה ביותר עם מנגל הוא יום העצמאות. משפחות שלמות הורים ילדים ונכדים בצירוף בני המשפחה יוצאים לפארק, מדליקים מנגל ומכינים “בשר על האש”. ישנם סוגים רבים של מנגל, המקובל והזול ביותר הוא מנגל הגחלים. אבל יש גם מנגל על חשמל ומנגל גז. מתקן צליה באמצעות בלון גז נייד. האמריקאים קוראים לזה ברביקיו., הארגנטינאים אסדו. העיקר שזה טעים!

?למה לקנות מנגל גז

אנשים רבים שיש להם בית קרקע עם חצר או מרפסת גדולה רוכשים מנגל גז. לקראת החגים בהם בכל בית בישראל עושים מנגל יוצאות חברות השיווק ומוכרות מנגל גז במבצע. מנגל גז במבצע יכול להיות זול בשליש עד רבע ממחיר מנגל גז שלא במבצע.

* היתרון של מנגל גז על מנגל חשמלי או מנגל גחלים הוא בכך שהמנגל עם בלון הגז נייד. מנגל חשמלי לא בכל מקום ניתן להתחבר לחשמל ומנגל גחלים לא תמיד ניתן להפיק ממנו תועלת ולהדליקו מאחר ויעילותו תלויה בסוג ובאיכות הגחלים.

* מנגל גז במבצע (או במחיר במלא כמובן) יכול גם לשמש להכנת ארוחות משפחתיות לאו דווקא בחגים. קליית ירקות וצליית דגים או בשר כשהאורחים כבר אצלנו מאפשרת ויתור על בישול ארוך על הגז הביתי.

* יש חברות רבות של מנגל על גז. לכל אחת יש מספר סוגים בגדלים ובעלויות שונות. לפני רכישת מנגל גז כדאי לעשות סקר שווקים, לבדוק את כל היצרנים וספקי מנגל הגז. היתרון בבדיקה זו היא בכך שאפשר למצוא את מנגל הגז המתאים ביותר עבורנו, בלי לחץ, ולעיתים במסע כזה אפשר למצוא מנגל גז במבצע. גם חדש וגם זול יותר.

 ?מי עוד צריך מנגל גז

חברות קייטרינג המגיעים לבית הלקוח כדי להכין את האוכל מרבות להשתמש במנגל גז כדי להכין מאכלים במקום. אם חברת קייטרינג מוצאת מנגל גז במבצע הרכישה מוזילה לה את עלות ההשקעה. במחנות הקיץ של תנועות הנוער מוקם מטבח ובו יש מנגל על גז. מנגל גז גדול יכול להכיל מספר רב של פריטים ובמחנה של תנועות נוער יש לה חשיבות גדולה. אפשר להכין מספר רב של מנות בו זמנית ולהאכיל קבוצה גדולה של ילדי המחנה. את המנגל הזה בעיקר ממקמים בחצר, והוא נייח יחסית. אם אתם מעוניינים לצאת לפיקניק בטבע, כדאי שתקנו מנגל גחלים פשוט וחד פעמי.

Leave Comments

RELATED ARTICLE

גריל ארגנטינאי
מנגל ברביקיו
על המנגל - פורטל לגרילים
גריל אבן
מגוון גרילי גחלים באתר

"" was added to wishlist